استفاده از پک پذیرایی در مهمانی ها و جلسات مهم دارای مزایای زیادی است. در صورتی که شما تمایل دارید پذیرایی از مهمان هایتان را با نظم و ترتیب بیشتری انجام دهید بهتر است از پک مخصوص پذیرایی استفاده کنید.

سفارش پک پذیرایی

امروزه مجموعه های اینترنتی زیادی در زمینه آماده سازی پک پذیرایی در حال فعالیت هستند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت این مجموعه ها اقلامی که تمایل دارید در پک مخصوص پذیرایی تان وجود داشته باشند را به آسانی انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید به مجموعه هایی که در زمینه آماده سازی پک مخصوص پذیرایی فعالیت دارند به صورت حضوری مراجعه کنید. در ادامه نکاتی برای سفارش پک مخصوص پذیرایی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. همچنین به بررسی انواع پک مخصوص پذیرایی از مهمان ها در مراسم ختم، دفاعیه و… خواهیم پرداخت.

سفارش پک پذیرایی

نکاتی که بهتر است که قبل از سفارش پک مخصوص پذیرایی بدانید!

 1. پک های مخصوص پذیرایی در اندازه های کوچک، بزرگ، متوسط و بسیار بزرگ موجود هستند.
 2. قبل از هر چیز بهتر است اندازه پک را تعیین کنید. از انتخاب پک بزرگ برای تعداد خوراکی های کم خودداری نمایید.
 3. رنگ پک پذیرایی را بهتر است با توجه به مراسم انتخاب کنید. پک های پذیرایی با رنگ تیره و مات برای مجالس ختم مناسب هستند. برای جشن ها بهتر است رنگ پذیرایی را از بین رنگ های شاد و روشن انتخاب کنید.
 4. در صورتی که تمایل دارید پک مخصوص پذیرایی ظاهر زیبایی داشته باشد می توانید پک ها با تزئینات جذاب را سفارش دهید.
 5. در زمان سفارش خوراکی ها برای قرار دادن در پک به میزان بودجه تان توجه داشته باشید.
 6. در زمان سفارش پک پذیرایی به کیفیت خوراکی ها و میوه ها توجه داشته باشید. میوه ها باید تازه و مرغوب باشند.
 7. قبل از سفارش پک مخصوص پذیرایی برند خوراکی ها و آبمیوه را از مجموعه سوال کنید. پک مخصوص پذیرایی را سفارش دهید که برند خوراکی های موجود در آن از بین برندهای معتبر و با کیفیت انتخاب شده اند.

پک پذیرایی دفاعیه چیست؟

امروزه در جلسات دفاعیه پایان نامه از پک پذیرایی دفاعیه استفاده می شود زیرا جلسات دفاعیه به صورت رسمی برگزار می شوند. می توانید انواع میوه های فصل را برای قرار دادن در پک انتخاب کنید و علاوه بر این شیرینی و… سایر خوراکی های خوشمزه را درون پک قرار دهید. توجه داشته باشید که در زمان انتخاب خوراکی ها و میوه ها به کیفیت آن ها توجه داشته باشید.

در جلسات، کنفرانس ها و… نیز از پک پذیرایی شرکتی استفاده می شود. در این پک ها می توان میوه فصل، آبمیوه، نسکافه، پد الکلی و سایر تنقلات خوشمزه را قرار داد.

پک پذیرایی

پک های پیشنهادی سی بل

۲۳۰,۰۰۰ تومان
۲۷۵,۰۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان
۲۵۵,۰۰۰ تومان
۱۷۵,۰۰۰ تومان
۲۸۵,۰۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان
۲۸۵,۰۰۰ تومان

بررسی پک پذیرایی ترحیم

مراسم ختم یکی از مراسمات غم انگیز به شمار می رود. خانواده داغدار بدون تردید در شرایط روحی مناسبی قرار ندارند در نتیجه پذیرایی از مهمان ها برای آن ها دشوار است.

برای پذیرایی از مهمان ها در مراسم ختم امروزه از پک پذیرایی ترحیم استفاده می شود. در پک مخصوص مراسم ترحیم می توان خوراکی ها و میوه های مختلف نظیر خرما، حلوا، آبمیوه و… را قرار داد.

پک ترحیم را می‌توانید با توجه به میزان بودجه‌تان انتخاب کنید. در صورتی که تمایل دارید پذیرایی باشکوهی را از مهمان‌هایتان داشته باشید می توانید پک‌های لوکس و گران قیمت را سفارش دهید.

 

پک های پیشنهادی سی بل

پک پذیرایی

پک ترحیم شماره ۱

۴۱,۰۰۰ تومان

پک پذیرایی

پک ترحیم شماره ۲

۱۳۵,۰۰۰ تومان

پک مراسم ترحیم

پک ترحیم شماره ۳

۱۰۵,۰۰۰ تومان

پک مراسم ترحیم

پک ترحیم شماره ۵

۴۸,۰۰۰ تومان

پک مراسم ترحیم

پک ترحیم شماره ۶

۷۸,۵۰۰ تومان

پک مراسم ترحیم

پک ترحیم شماره ۷

۶۷,۵۰۰ تومان

پک مخصوص جشن‌های دندونی

برای جشن دندونی می توانید پک مخصوص را سفارش دهید. پک‌های مخصوص این جشن در انواع طرح های متنوع به فروش می‌رسند. پک مخصوص جشن دندونی شامل اقلامی نظیر میوه، شیرینی، کارد و چنگال و… است.

مزایای استفاده از پک پذیرایی

از مهم ترین مزایای استفاده از پک پذیرایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه‌ها
 2. پذیرایی ویژه از مهمان‌ها
 3. آماده بودن پک‌ها قبل از ورود مهمان‌ها به مراسم
 4. تنوع زیاد پک‌های پذیرایی
 5. زیبایی و جذابیت ظاهری پک‌های مخصوص پذیرایی
 6. قابلیت انتخاب محصولات با کیفیت برای قرار دادن در پک
 7. حمل آسان پک پذیرایی
 8. انجام پذیرایی با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی
 9. عدم نیاز به ظروف مختلف
 10. آماده سازی پک های مخصوص پذیرایی در سریع ترین زمان
 11. پذیرایی از مهمان‌ها در جلسه های رسمی و همایشی به صورت رسمی و شیک
 12. قابلیت شخصی‌سازی پک مخصوص پذیرایی

پک های پذیرایی تولد پیشنهادی سی بل

چرا بهتر است پک‌های آماده پذیرایی را سفارش دهیم؟

خرید خوراکی و میوه برای پذیرایی از مهمان‌ها کار نسبتا دشواری است و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. با سفارش پک پذیرایی آماده می‌توانید در زمان، هزینه‌های ناشی از رفت و آمد و … صرفه جویی کنید. علاوه بر این پک را می توانید با توجه به تعداد مهمان هایتان سفارش دهید. شایان ذکر است که خوراکی‌ها و میوه های درون پک را می‌توانید خودتان انتخاب کنید.

برای سفارش پک پذیرایی به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سی بل یکی از معتبرترین مجموعه‌ها است که در زمینه فروش و تهیه پک پذیرایی در حال فعالیت است. در این مجموعه انواع پک‌های پذیرایی شرکتی، صبحانه، جشن دندونی، مراسم ترحیم، دفاعیه و … موجود هستند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت سی بل پک مورد نظرتان را انتخاب کنید و پذیرایی آبرومندانه‌ای را از مهمان هایتان داشته باشید.

برای ثبت سفارش خود می‌توانید وارد وب سایت مجموعه سی بل شوید و با توجه به نوع مراسمی که قرار است برگزار کنید نوع پک را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پک باید تعداد آن را ثبت کنید در زمان انتخاب تعداد پک مخصوص پذیرایی توجه لازم را داشته باشید. بعد از انتخاب نوع سفارش باید هزینه خرید پک مخصوص پذیرایی را پرداخت کنید. در زمان انتخاب تاریخ و زمان برای آماده سازی پک نیز باید توجه لازم را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش پک پذیرایی و یا خرید پک پذیرایی می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۹۱۰۵۷۶۰۰

۰۲۱-۶۶۴۵۵۰۲۳

سخن پایانی:

با سفارش پک پذیرایی می‌توانید با خیالی آسوده به استقبال مهمان‌هایتان بروید و از آن‌ها پذیرایی ویژه‌ای را داشته باشید. در صورتی که تعداد مهمان هایتان زیاد است بهتر است از سفارش پک مخصوص پذیرایی در مجموعه ای معتبر غافل نشوید. در مجموعه‌های معتبر اقلامی که درون پک‌ها قرار داده می‌شوند با کیفیت هستند. در نتیجه شما می توانید با اعتماد به این مجموعه‌ها بهترین و کامل‌ترین پذیرایی را از مهمان‌ها داشته باشید و خاطره مراسم با پذیرایی به یاد ماندنی را در ذهن آن ها ثبت کنید.